Ultrawydajne żyroskopy i jednostki inercyjne do zastosowań wojskowych, kosmicznych i przemysłowych.

Sensonor projektuje i produkuje wysokiej dokładności czujniki żyroskopowe, moduły żyroskopowe oraz jednostki inercyjne (IMU) klasy taktycznej do wymagających programów.
Firma obsługuje klientów z całego świata na rynkach Wojskowym, Przemysłowym, Kosmicznym i Komercyjnym z rozwiązaniami ITAR-free w szerokim zakresie zastosowań.
Norweska firma posiada własną fabrykę płytek do produkcji kluczowych komponentów czujników w swoich produktach. Ścisła integracja między produkcją, testowaniem i montażem czujników umożliwia oferowanie czujników o najwyższej wydajności na rynku.

Sensonor jest światowym liderem w technologii MEMS i ma ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji niezawodnych rozwiązań czujników do wymagających zastosowań obejmujących wysokie wibracje, silne wstrząsy i trudne warunki środowiskowe.
Rozwiązania STIM idealnie nadają się do satelitarnych systemów kontroli orientacji i orbity (AOCS), wyrzutni rakiet kosmicznych, stabilizacji, naprowadzania i nawigacji w zastosowaniach przemysłowych, lotniczych i obronnych. Konstrukcja została sprawdzona w wojskowych nawigatorach lądowych, systemach rakietowych, systemach wykrywania celów, nadzorze powietrznym, zdalnych systemach uzbrojenia, pojazdach startowych i satelitach.

STIM202 to 3-osiowy, niezawodny, odporny na wstrząsy moduł żyroskopowy taktycznej klasy. Zintegrowany 32-bitowy mikrokontroler umożliwia elastyczną konfigurację dla użytkownika.

STIM210 ulepszona ( Bias Stability 0.4°/h) wersja STIM202. Niezawodny, odporny na wstrząsy moduł żyroskopowy taktycznej klasy  oferujący pomiary do 3 osi w tej samej obudowie.

STIM277H to niezawodny, odporny na wstrząsy moduł żyroskopowy w hermetycznej obudowie – niewrażliwy na pole magnetyczne. Wszystkie części są testowane pod kątem drobnych i dużych nieszczelności zgodnie z MIL-STD-883J, klasa H.

STIM300 to niewielka jednostka inercyjna (IMU) taktycznej klasy z niską wagą i wysoką wydajnością. Zawiera 3 bardzo dokładne żyroskopy MEMS, 3 akcelerometry i 3 inklinometry. Jest fabrycznie skalibrowana w całym zakresie temperatur pracy.

STIM318 to ulepszona (wydajność akcelerometrów) wersja poprzedniego modelu. STIM318 to oszczędne rozwiązanie ITAR-free do systemów, gdzie tylko rozwiązania FOG są alternatywą.

STIM377H to mała, taktyczna, lekka, wysokowydajna inercyjna jednostka pomiarowa (IMU) nie wspomagana przez GPS, w hermetycznej obudowie. Opakowanie to hermetyczna aluminiowa obudowa ze szczelnym złączem elektrycznym micro-D i wieczkiem spawanym laserowo, aby zapewnić długotrwałą hermetyczną pracę. Wszystkie części są testowane pod kątem drobnych i dużych nieszczelności zgodnie z MIL-STD-883J, klasa H.

W wielu zastosowaniach modele STIM mogą w konkurencyjny sposób zastąpić IMU oparte na FOG i poprawić wydajność systemu pod względem solidności, niezawodności, rozmiaru, wagi, mocy i kosztów.

Jeśli poszukujesz rozwiązań, gdzie GPS nie jest dostępny lub niewystarczający i chcesz użyć wysokowydajnego żyroskopu lub IMU na bezzałogowym pojeździe lotniczym lub kołowym, w głowicy obserwacyjnej lub na innej platformie wojskowej, lotniczej, kosmicznej czy przemysłowej skontaktuj się z nami!

  • Marcin Owsianka
    Inżynier Sprzedaży ds. Systemów IT

    + 48 734 430 811
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.
Siedziba | Terespolska 144, 05-074 Nowy Konik
T | +48 22 621 75 69
M | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział reklamacji

Dofinansowanie

Certyfikacje

SIEDZIBA

LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.
Siedziba | Terespolska 144, 05-074 Nowy Konik
T | +48 22 621 75 69
M | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ REKLAMACJI

Zgłoś reklamację

NASZE WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKACJE