Rozwiązania optyczne do każdych warunków

Dalmierze laserowe oraz celowniki optyczne

 

Meprolight jest wiodącą elektro-optyczną firmą projektującą i tworzącą systemy dla piechoty, sił zbrojnych oraz organów ścigania od 1990 roku. Meprolight zapewnia kompleksowe rozwiązania z szerokiej gamy produktów sprawdzonych w boju:

·      Optyka: elektro-optyka, celowniki i urządzenia optyczne

·      Noktowizja: celowniki i urządzenia noktowizyjne

·      Termowizja: niechłodzone celowniki termowizyjne

·      Trytowe przyrządy celownicze

·      LRF: szeroka gama innowacyjnych dalmierzy laserowych, ręcznych dalmierzy i systemów ochrony przeciwpożarowej

 

Dalmierze laserowe

 

 

MEPRO LRF 16-xx Series 

Seria MEPRO LRF 16-xx. Te bezpieczne dla oczu dalmierze laserowe z pomiarem pojedynczego impulsu zostały zaprojektowane, aby umożliwić integratorom oraz użytkownikom końcowym łatwe wdrożenie wysoko wydajnych dalmierzy laserowych do systemów obserwacji, kontroli ognia ( zdalnie sterowane uzbrojenie i karabiny maszynowe). Moduły serii MEPRO LRF 16-xx bazują na innowacyjnej technologii szkła Erb (Erbium glass), które umożliwia dalmierzom dostarczenie najszybszych i najbardziej dokładnych pomiarów celu. Seria MEPRO LRF 16-xx jest oferowana w różnorodnych konfiguracjach. Jej konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do integracji w wieloczujnikowych platformach lub do zamontowania na zdalnie sterowanych stacjach uzbrojenia lub karabinach maszynowych. 

 

MEPRO LRF 20-70 Series

Seria MEPRO LRF 20-70 jest dostępna w dwóch konfiguracjach: open frame oraz jako szczelny system. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do integracji w podręcznych urządzeniach, wieloczujnikowych platformach lub do zamontowania na zdalnie sterowanych stacjach broni lub karabinach maszynowych.
Zasięg do 20 km, technologia Erbium glass.

Seria MEPRO LRF 16-xx. Te bezpieczne dla oczu dalmierze laserowe z pomiarem pojedynczego impulsu zostały zaprojektowane, aby umożliwić integratorom oraz użytkownikom końcowym łatwe wdrożenie wysoko wydajnych dalmierzy laserowych do systemów obserwacji, kontroli ognia ( zdalnie sterowane uzbrojenie i karabiny maszynowe). Moduły serii MEPRO LRF 16-xx bazują na innowacyjnej technologii szkła Erb (Erbium glass), które umożliwia dalmierzom dostarczenie najszybszych i najbardziej dokładnych pomiarów celu.
Seria MEPRO LRF 16-xx
jest oferowana w różnorodnych konfiguracjach. Jej konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do integracji w wieloczujnikowych platformach lub do zamontowania na zdalnie sterowanych stacjach uzbrojenia lub karabinach maszynowych. 

MEPRO LRF 17-52

Model MEPRO LRF 17-52 bazuje na innowacyjnej technologii szkła Erb (Erbium glass), które umożliwia dostarczenie najszybszych i najbardziej dokładnych pomiarów celu.
Zasięg do 10 km, MIL-STD 810F.

 

Kompaktowe Dalmierze laserowe: średniego zasięgu, bezpieczne dla oczu

MEPRO LRF 15-02 Series

Seria LRF-02 oferowana jest w 3 konfiguracjach: Open Frame, szczelny system oraz samodzielny system taktyczny.
Zasięg do 10km. Open Frame – 280 gram, 100x50x36mm.

Trytowe przyrządy celownicze

MEPROLIGHT jest światowym liderem w produkcji trytowych przyrządów celowniczych z milionem sprzedanych zestawów na całym świecie. Sprawdzone w boju dostępne w stałych i regulowanych modelach dla większości popularnych broni. Podświetlane wskaźniki mogą być dostarczane w różnych kontrastowych kolorach i zapewniają znacznie zwiększone prawdopodobieństwo trafienia. Celowniki MEPROLIGHT są używane przez wojsko i służby bezpieczeństwa na całym świecie. Przez ponad 20 lat ciągłej pracy, Meprolight jest głównym dostawcą do wielu wiodących producentów broni z wysoką jakością i szeroką gamą dostępnych modeli

Celowniki MEPROLIGHT, podobnie jak inne samo-świecące produkty i urządzenia producenta maksymalnie wykorzystują źródła światła trytowego - bezawaryjne, bezobsługowe, które nie wymagają żadnego zewnętrznego źródła energii oraz zapewnia do 15 lat użytecznego oświetlenia w każdych warunkach pogodowych. MEPROLIGHT oferuje najsilniejszą gwarancję w branży dla znaczników TRU-DOT®.

Celowniki optyczne

Żołnierze na współczesnym polu bitwy wymagają celowników, które ułatwiają szybką akcję i instynktowną zdolność dokładnego strzelania. Z dodatkiem różnych technologii, istnieje zapotrzebowanie na zaawansowane celowniki optyczne, które łączą w sobie różne funkcje i wzajemnie współpracują, nie stając się duże i skomplikowane w użyciu.

Przykładowe rozwiązanie: MEPRO MOR

Celownik „wszystko w jednym”. Zaprojektowany zgodnie z wymaganiami Izraelskich Sił Specjalnych łączy wszystkie sprawdzone możliwości. MEPRO MOR łączy zalety pasywnego celownika optycznego jak MEPRO M21, celownika kolimatorowego do warunków słabego oświetlenia i wskaźników laserowych (podwójny czerwony laser i / lub IR). Ten unikalny, wielofunkcyjny celownik dysponuje dużym obiektywem o średnicy 30 mm, aby zapewnić błyskawiczne namierzenie celu i szybkie strzelanie z obydwoma otwartymi oczami. Idealny w bliskich sytuacjach bojowych. Dzięki sprawdzonym w boju możliwościom celownika MEPRO MOR jest najwyższej klasy celownikiem optycznym w kompaktowej i wytrzymałej obudowie.

Passive reflex – nieprzerwana gotowość do akcji

Active reflex – bardzo jasny punkt LED dla specjalnych warunków

Red laser pointer - do miejskich lub ciasnych przestrzeni

IR laser pointer - do tajnych operacji

Siedziba

LedaTel Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa
Biuro Handlowe: ul. Rataja 7, 05-070 Sulejówek
Siedziba: ul. Jarzębinowa 4, 05-077 Warszawa
tel./fax : +48 22 6217569
E-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział reklamacji

Zgłoś reklamację

tel./fax : +48 22 6217569

Nasze wyróżnienia

Certyfikacje

SIEDZIBA

LedaTel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Biuro Handlowe: ul. Rataja 7, 05-070 Sulejówek
Siedziba: ul. Jarzębinowa 4, 05-077 Warszawa
tel./fax : +48 22 6217569
E-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DZIAŁ REKLAMACJI

Zgłoś reklamację

tel./fax : +48 22 6217569

NASZE WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKACJE

Początek strony