Rozwiązania do przechowywania, udostępniania i odtwarzania danych

W świecie coraz większej przepustowości i złożoności aplikacje przetwarzania sygnałów często wymagają nagrywania, odtwarzania i / lub analizy danych w czasie rzeczywistym. Rejestratory danych Curtiss-Wright obejmują rejestratory wideo, rejestratory rack i rejestratory specyficzne dla aplikacji. Te podsystemy obejmują podsystemy COTS dla projektów rozwojowych w laboratoriach do wytrzymałych systemów do wdrożenia. W zależności od wymagań programu Curtiss-Wright zapewnia także specyficzne dla danego programu projektowanie, integrację i szkolenie. Curtiss-Wright oferuje również komplementarne, wytrzymałe urządzenia do przechowywania danych, wykorzystujące nośniki półprzewodnikowe i obrotowe do użytku z podsystemami rejestratorów danych.

Proliferacja czujników w aplikacjach wywiadowczych, nadzorczych i rozpoznawczych (ISR) doprowadziła do powstania ogromnej ilości danych. Jest to szczególnie ważne w przemyśle obronnym i lotniczym. Systemy zapisu i odtwarzania danych zapewniają cenne możliwości w aplikacjach ISR. Systemy te mogą być wykorzystywane w weryfikacji projektu, przyrządzie pomiarowym i wdrażaniu aplikacji do przechwytywania danych.

Rozwiązania Curtiss-Wright

Curtiss-Wright oferuje elastyczne, skalowalne, szybkie nagrywarki danych idealnie dopasowane do dzisiejszych zastosowań czujników, w których dane są generowane z coraz wyższymi szybkościami.


Rejestratory obsługują różne typy Wejść / Wyjść, takie jak Serial FPDP, 1GbE, 10GbE, 40GbE, HD-SDI i inne powszechne protokoły. Ponadto, wymienna pamięć jest skalowalna, z pojemnością do 8 TB i 16 TB wkrótce. Rejestrator CNS4 został przetestowany zgodnie ze specyfikacjami MIL-STD-810, -461 i -704. Dostępne są opcje szyfrowania, które chronią kluczowe dane z czujników, w tym FIPS 140-2, CSfC 2 warstwy i typ NSA 1.


Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w zakresie gromadzenia i archiwizacji danych Curtiss-Wright posiada rozbudowaną bibliotekę IP i wiele elementów konstrukcyjnych, które pozwalają zmniejszyć ryzyko związane z programem i wydłużyć czas wprowadzania na rynek. Z laboratorium do wdrożonego systemu, niezależnie od wymagań, Curtiss-Wright może dostarczyć rozwiązanie dla Ciebie.

CNS4 Rugged Data Recorder

Sieciowa pamięć masowa 4-slotowa (CNS4) to kondukcyjnie chłodzony, wysokiej wydajności rejestrator danych z możliwością skalowalnego przechowywania i szyfrowania, dzięki czemu jest idealny do przechwytywania krytycznych danych w trudnych warunkach. Uniwersalna karta przechwytująca Curtiss-Wright (RUCC) oferuje możliwości zapisu danych w szerokim zakresie protokołów, takich jak Serial FPDP (sFPDP), GbE i 10 GbE. CNS4 może obsługiwać do 8 TB pamięci wymiennej SSD. Modułowa konstrukcja składa się z pełnej obudowy ATR i maksymalnie czterech modułów pamięci Flash (FSM-C). Moduły FSM-C podłączane są do płyty głównej CNS4 i są umieszczone za łatwo dostępnymi drzwiczkami dostępu i są łatwe do demontażu bez użycia narzędzi. Ten wytrzymały rejestrator danych jest przeznaczony do stosowania w szerokim zakresie zarówno pojazdów załogowych, jak i bezzałogowych naziemnych, powietrznych i morskich.

Direct Attached Storage

Produkty Curtiss-Wright Direct Attached Storage umożliwiają wbudowywanie półprzewodników oraz talerzowych nośników w systemy wbudowane VPX i VXS w szerokim zakresie zastosowań. Bezpośrednie przyłączone urządzenie do przechowywania danych (DAS) umożliwia urządzeniom pamięci masowej dołączanie bezpośrednio do hosta. Te rozwiązania danych są skalowalne, umożliwiając przechowywanie najważniejszych danych z wielu Gigabajtów do Terabajtów. Ponadto niektóre produkty wyposażone są w funkcje szyfrowania i oczyszczania, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie informacji.

FSM-C2X Download Station

Stacja pobierania FSM-C2X zapewnia wygodną metodę wyszukiwania zarejestrowanych danych misji. Moduły FMS-C2X są łatwo usuwane poprzez zwolnienie bezzębnych klinowych zamków. Oznacza to, że 8 TB zarejestrowanych danych może zostać wyjętych w kilka sekund i zastąpionych nowymi do następnej misji. Wszystkie cztery moduły mogą być podłączone do stacji pobierania tak, aby dane mogły być łatwo pobrane przez dowolny komputer z portami USB, co umożliwia dostęp do plików do analizy po misji.

DTS1: 1-slot Rugged Network Attached File Server

Data Transport System (DTS1) jest mocnym serwerem plików NAS (Network Attached Storage). Ze względu na swoje niewielkie wymiary odpowiedni do wykorzystania w samolotach bezzałogowych (UAV), bezzałogowych statkach podwodnych (UUV) i samolotach ISR (Intelligence Surveillance Reconnaissance ISR). Łatwy w integracji z centralnymi systemami sieciowymi, DTS1 jest łatwym w obsłudze, gotowym do użycia, wytrzymałym serwerem plików sieciowych, w którym znajduje się jeden wymienny nośnik z pamięcią (RMC), który zapewnia szybki dostęp do danych. RMC może być łatwo usunięty z jednego DTS1 i zainstalowany w dowolnym innym systemie DTS1, zapewniając pełny, bezstratny transfer danych między jedną lub większą liczbą sieci w oddzielnych lokalizacjach (na przykład ląd => pojazd => ląd).

DTS3: 3-slot Rugged Network Attached File Server

Data Transport System (DTS3) to mocny serwer plików NAS (Network Attached Storage) do wykorzystania w pojazdach mobilnych, naziemnych i samolotach. DTS3 jest łatwo integrowalny z centralnymi sieciami, zapewniając łatwy w obsłudze, wytrzymały serwer plików sieciowych. System DTS3 obejmuje trzy Removable Memory Cartridges (RMC), które zapewniają szybkie załodowanie danych. RMC można łatwo usunąć z jednego DTS3 i zainstalować w dowolnym innym systemie DTS3, zapewniając płynne przenoszenie danych między jedną lub więcej sieciami w oddzielnych lokalizacjach (na przykład naziemnych).

Większość nowoczesnych pojazdów, samolotów i układów zbudowana jest wokół architektury opartej na sieci. Szkielet takich systemów to Gigabit Ethernet (GbE), który pracuje przy 1,25 Gb / s. Niektóre nowsze systemy zobowiązują się do jeszcze szybszej prędkości 10 Gigabit Ethernet (10 GbE). Ethernet jest wszechobecny z szeroką obsługą przemysłu, w tym sprzętem i oprogramowaniem.

Za pomocą przełącznika sieciowego (lub nadmiarowego przełącznika) w środku systemu każde urządzenie obsługujące sieć może komunikować się z dowolnym innym podobnym urządzeniem. Urządzenia sieciowe podłączone do pamięci masowej, takie jak DTS3, umożliwiają klientom pobieranie zapisanych danych lub zapisywanie nowych przechwyconych danych. Urządzenie NAS zapewnia korzyści SWaP, eliminując potrzebę przechowywania danych w każdym komputerze, wyświetlaczu lub urządzeniu zarządzającym. Klienci sieciowi mogą używać DTS3 do przechowywania danych dotyczących czujników lub danych dotyczących konserwacji, a także pobierania najnowszej wersji misji i danych map cyfrowych. Te urządzenia sieciowe mogą pracować pod różnymi systemami operacyjnymi (Linux, VxWorks, Windows, itp.) lub CPU, o ile obsługują standardowe protokoły branżowe, takie jak NFS, CIFS, FTP lub HTTP.

Więcej informacji na:
https://www.curtisswrightds.com/products/electronic-systems/data-storage/

Siedziba

LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.
Siedziba | Terespolska 144, 05-074 Nowy Konik
T | +48 22 621 75 69
M | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział reklamacji

Dofinansowanie

Certyfikacje

SIEDZIBA

LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.
Siedziba | Terespolska 144, 05-074 Nowy Konik
T | +48 22 621 75 69
M | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ REKLAMACJI

Zgłoś reklamację

NASZE WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKACJE