Poprawa świadomości sytuacyjnej na morzu dzięki „niewidzialnym” wyświetlaczom

 

Przezroczyste wyświetlacze zwiększają bezpieczeństwo w kokpitach i stanowiskach kapitana. Dodanie wyświetlacza przezroczystego pozwala na nowe, innowacyjne rozwiązania. Dzięki laminowanym w szkle wyświetlaczach HUD, które znikają, gdy informacja nie jest wymagana, dają oszczędność miejsca na desce rozdzielczej i poprawiają ergonomię.

Wyświetlacze Lumineq TASEL nie są tylko najbardziej przezroczyste na świecie, ale również zupełnie odporne na wodę:

 

Komputery z certyfikatami morskimi

 

Komputery Box-PC z serii MBOX firmy Sintrones to wzmocnione i wydajne urządzenia przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach morskich. Komputery posiadają certyfikacje CE, FCC Class A, IEC60945 4th Edition IACS E10, DNV 2.4.

Switche atestowane przez DNV dla statków, łodzi i platform przybrzeżnych

 

Switche firmy Lantech spełniają najważniejsze kryteria dyrektyw testowych DNV obejmujących MED (Marine Equipment Directive), EMC (dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej) i LVD (Dyrektywa niskiego napięcia), w którym wyszczególnione są wibracje, wysokie napięcie, testy mgły solnej, wilgotność. Testy przeprowadzane są w celu zapewnienia, że urządzenia będą pracować w trudnych warunkach spotykanych na statkach, stoczniach i platformach wiertniczych.

 

Wzmocnione urządzenia pracujące w ciężkich warunkach

 

 

Wielopasmowe anteny nadawcze i odbiorcze od Antonics posiadają szeroki zakres możliwych częstotliwości, mocy itp. Komunikacja bezprzewodowa, anteny multiband (140-6000Mhz). GPS, Wi-Fi 5GHz, WiMAX, LTE, Wi-Fi 2,4GHz, CDMA, DVB-T,  sieci komórkowe 2G, 3G, 3G+, 4G.

 

 

Routery z serii NB od firmy NetModule wielokrotnego LTE i WLAN zapewniają działanie w ciężkich warunkach środowiskowych. Główne cechy routerów NetModule to: złącza M12 i RJ45, Quad SIM, wielokrotne modemy LTE/UMTS, wielokrotne WiFi AP/clients, Load Balancing.

 

 

Access Point’y od Acksys to wytrzymałe urządzenia przeznaczone do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Urządzenia idealnie nadają się do budowy infrastruktury sieci. 

 

 

 

Splittery GPS od GPS Source pozwalają na odbieranie sygnału z jednej anteny przez wiele odbiorników ( od 2 do 32). Dostępne wersje z dwoma wejściami na anteny z wbudowanym przełącznikiem oraz redundancją. Urządzenia przystosowane są do pracy w ciężkich warunkach, zakres temperatur od -40°C do 85°C, wytrzymała i wodoodporna obudowa (IP55), alarmowanie podczas pracy niezgodnej z przeznaczeniem, obwód Pick-and-Choose (zasilanie anteny ze wszystkich lub któregokolwiek portu OUT), filtr GPS (zapobieganie interferencji z innych silnych źródeł częstotliwości radiowej).

 

Siedziba

LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.
Siedziba | Terespolska 144, 05-074 Nowy Konik
T | +48 22 621 75 69
M | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział reklamacji

Dofinansowanie

Certyfikacje

SIEDZIBA

LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.
Siedziba | Terespolska 144, 05-074 Nowy Konik
T | +48 22 621 75 69
M | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ REKLAMACJI

Zgłoś reklamację

NASZE WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKACJE