Menu

 

Rozwiązania przetwarzania Power Architecture

 

 

Dzisiejszy przemysł lotniczy i obronny w dużym stopniu polega na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które zaspokajają wymagania mocy, wielkości i wydajności niezbędnych dla systemów o znaczeniu krytycznym. Przez ponad 20 lat, mikroprocesory architektury PowerPC firmy NXP dostarczyły niezawodne, skalowalne opcje przetwarzania do dostawców komputerów jednopłytowkych (SBC) stosowanych w wbudowanych aplikacjach wymagających dużej mocy obliczeniowej.

 

Jako Technologiczny Partner NXP, Curtiss-Wright współpracuje blisko z NXP, aby wybierać konkretne procesory architektury Power obsługiwane w grupie wbudowanych rozwiązań technologicznych NXP. Procesory te korzystają z długiej żywotności (ponad 15 lat od wprowadzenia produktu do obrotu) i spełniają wysokie wymagania niezawodności, tak jak produkty Curtiss-Wright zapewniają długoterminowy sukces Twoich programów.

 

Rozwiązania Power Architecture od Curtiss-Wright

Curtiss-Wright oferuje moduły przetwarzania Power Architecture w formatach 3U, 6U, karty mezzazine, które spełniają otwarte, przemysłowe standardy jak OpenVPX, VME, VPX, cPCI i XMC. Są wspierane przez szereg Systemów Operacyjnych, Board Suppoort Packages (BSPs), Biblioteki przetwarzania danych i sygnałów, sterowniki współdzielenia pamięci dla szybkiej komunikacja karta-karta. Wiele z Wzmocnionych Komputerów Misji Curtiss-Wright wykorzystuje procesory Power Architecture.

Korzyści Curtiss-Wright

Kompletna linia modułów COTS bazujących na NXP jest zaprojektowana z myślą o wzmocnionych platformach ograniczonych przez SWaP (rozmiar, waga i moc).

· Zaprojektowanie kompletnego rozwiązania COTS: wsparcie szerokiej gamy Systemów Operacyjnych dla kart wraz ze sterownikami i middleware, które umożliwiają szybkie rozwijanie programu.

· Pin-compatibility: wprowadzanie nowych generacji produktów, aby umożliwić dostep do najnowszych technologii przy minimalnym ryzyku.

· Modifykowane COTS: modyfikacja standardowych kart COTS aby spełniły wymagania poszczególnych programów, oszczędzając Twój czas i pieniądze, jednocześnie zmniejszając ryzyko programu.

· Bezpieczeństwo i Ochrona: Produkty zaprojektowane zgodnie ze standardami DO-254 i DO-178, a inicjatywa TrustedCOTS zapewnia wysoki poziom zaufania obliczeniom.

 

SWaP-Optimized (optymalizacja rozmiaru, wagi i mocy)

dla Wzmocnionych Platform

Moduły przetwarzania Power Architecture od Curtiss-Wright łączą możliwości przetwarzania wielordzeniowego, chronionej pamięci ECC, szybkich I/O (wejść/wyjść), wszystko w formatach embedded. Innowacyjne zarządzanie chłodzeniem zaprojektowane na poziomie podsystemów pozwala niezawodnie zintegrować procesory Power Architecture poprzez rozszerzone zakresy temperatur używając zaawansowanych metod chłodzenia, co wpływa na niezawodność i niedławiącą się wydajność nawet w wysokich temperaturach. W połączeniu z długą żywotnością NXP, pozwala architekturze Power by była atrakcyjna dla programów wymagających długoletniego rozwoju.

 

Więcej na: https://www.curtisswrightds.com/technologies/processors/power-architecture.html

Siedziba

LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
Biuro Handlowe: ul. Rataja 7, 05-070 Sulejówek
Siedziba: ul. Jarzębinowa 4, 05-077 Warszawa
tel./fax : +48 22 621 75 69
E-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział reklamacji

Nasze wyróżnienia

Certyfikacje

SIEDZIBA

LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Biuro Handlowe: ul. Rataja 7, 05-070 Sulejówek
Siedziba: ul. Jarzębinowa 4, 05-077 Warszawa
tel./fax : +48 22 621 75 69
E-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DZIAŁ REKLAMACJI

Zgłoś reklamację

NASZE WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKACJE